حداکثر 5 پرونده ، هر اندازه 10 میلیون پشتیبانی می شود. خوب
SHANGHAI FAMOUS TRADE CO.,LTD 86--15801942596 Eric-wang@sapphire-substrate.com
نمایه شرکت قیمت دریافت کنید
خانه -

SHANGHAI FAMOUS TRADE CO.,LTD نمایه شرکت

 • چین SHANGHAI FAMOUS TRADE CO.,LTD نمایه شرکت
 • چین SHANGHAI FAMOUS TRADE CO.,LTD نمایه شرکت
 • چین SHANGHAI FAMOUS TRADE CO.,LTD نمایه شرکت
 • چین SHANGHAI FAMOUS TRADE CO.,LTD نمایه شرکت
 • چین SHANGHAI FAMOUS TRADE CO.,LTD نمایه شرکت
SHANGHAI FAMOUS TRADE CO.,LTD
 • نوع کسب و کار

  سازنده,عامل,وارد کننده,صادر کننده,شرکت تجاری

 • صفحه اصلی بازار

  آمریکای شمالی,آمریکای جنوبی,اروپای غربی,اروپای شرقی,خاورمیانه,افریقا,در سراسر جهان

 • فروش سالانه

  1000000-1500000

 • سال تاسیس

  2013

 • صادرات کامپیوتر

  80% - 90%

دریافت نقل قول
ما به کار آنلاین خود ادامه می دهیم ، در تماس هستیم.

اگر می خواهید اطلاعات بیشتر در مورد محصول یا آخرین قیمت را بدانید ، می توانید در هر زمان با ما تماس بگیرید ، ما تمام تلاش خود را برای ارائه خدمات بیشتر انجام خواهیم داد.

تماس با ما

86--15801942596

معرفی

شانگهای معروف تجارت CO.، LTD. در شهر شانگهای قرار دارد که بهترین شهر چین است و کارخانه ما در سال 2014 در شهر وسی تاسیس شده است.
ما در پردازش انواع مواد در وفل ها، بسترها و قطعات شیشه ای نوری شیشه ای custiomized به طور گسترده ای در الکترونیک، اپتیک، optoelectronics و بسیاری از زمینه های دیگر استفاده می شود. ما همچنین با بسیاری از دانشگاه های داخلی و خارجی، مؤسسات تحقیقاتی و شرکت ها همکاری می کنیم، محصولات و خدمات سفارشی را برای پروژه های تحقیق و توسعه خود فراهم می کنیم.
این دیدگاه ما حفظ ارتباط خوب با همۀ مشتریان ما با کیفیت خوب ماست.

تاریخ

شانگهای معروف شرکت تجارت، با مسئولیت محدود. تاسیس در سال 2013 است، و کارخانه ما در 2014 شهرستان Wuxi تاسیس شده است. تیم ما یک تولید کننده و صادر کننده حرفه ای است که با مواد نیمه هادی ارائه، تولید ناف ویفر نگران است. ما در شانگهای با دسترسی راحت حمل و نقل واقع شده است. همه محصولات ما مطابق با استانداردهای کیفیت بین المللی است و در بسیاری از بازارهای مختلف در سراسر جهان بسیار قدردانی می شود. ما بیش از 30 کارمند داریم، رقم فروش سالیانه که بیش از 150 دلار آمریکا است، و در حال حاضر 60٪ از تولید ما در سراسر جهان صادر می کنند. امکانات ما به خوبی تجهیز شده و کنترل کیفیت عالی در تمام مراحل تولید ما را قادر می سازد تا تضمین رضایت مشتریان را فراهم آوریم.

به عنوان یک نتیجه از محصولات با کیفیت بالا و خدمات برجسته مشتری ما، به دست آوردن شبکه جهانی فروش رسیدن به اگر شما علاقه مند به هر یک از محصولات ما و یا می خواهم در مورد یک سفارش سفارشی، لطفا با ما تماس بگیرید. ما به دنبال ایجاد روابط تجاری موفق با مشتریان جدید در سراسر جهان در آینده نزدیک هستیم.

سرویس

علاوه بر تولید لنزهای نوری و نیمه واحدهای به دنبال طراحی مشتری، ما همچنین می توانیم خدمات طراحی و ساخت نوری را ارائه دهیم.

و خدمات پس از فروش ما قابل توجه است، شما احساس راحتی در اینجا وجود دارد؛)

تیم ما

کارخانه کریستال Wuxi ما دارای ظرفیت تولید قوی است، ما دارای خط تولید بالا در داخل کشور و کارگران عالی است که عمدتا محققان و تکنسین های شرکت ویفر نیمه هادی معروف چین هستند. آنها با تجربه و خلاقیت برای تولید و طراحی طیف وسیعی از لنزهای نوری و وفل تولید می کنند روش.