SHANGHAI FAMOUS TRADE CO.,LTD

وعده ما باقی مانده است
گزینه های تحرک را برای نیازهای مشتری ما ارائه دهید
  • چین SHANGHAI FAMOUS TRADE CO.,LTD نمایه شرکت
  • چین SHANGHAI FAMOUS TRADE CO.,LTD نمایه شرکت
  • چین SHANGHAI FAMOUS TRADE CO.,LTD نمایه شرکت
  • چین SHANGHAI FAMOUS TRADE CO.,LTD نمایه شرکت
  • چین SHANGHAI FAMOUS TRADE CO.,LTD نمایه شرکت
شرکت اطلاعات
صفحه اصلی بازار: آمریکای شمالی, آمریکای جنوبی, اروپای غربی, اروپای شرقی, خاورمیانه, افریقا, در سراسر جهان
نوع کسب و کار: سازنده, عامل, وارد کننده, صادر کننده, شرکت تجاری
فروش سالانه: 1000000-1500000
سال تاسیس: 2013
صادرات کامپیوتر: 80% - 90%
معرفی
شانگهای معروف تجارت CO.، LTD. در شهر شانگهای قرار دارد که بهترین شهر چین است و کارخانه ما در سال 2014 در شهر وسی تاسیس شده است.
ما در پردازش انواع مواد در وفل ها، بسترها و قطعات شیشه ای نوری شیشه ای custiomized به طور گسترده ای در الکترونیک، اپتیک، optoelectronics و بسیاری از زمینه های دیگر استفاده می شود. ما همچنین با بسیاری از دانشگاه های داخلی و خارجی، مؤسسات تحقیقاتی و شرکت ها همکاری می کنیم، محصولات و خدمات سفارشی را برای پروژه های تحقیق و توسعه خود فراهم می کنیم.
این دیدگاه ما حفظ ارتباط خوب با همۀ مشتریان ما با کیفیت خوب ماست.
تاریخ

شانگهای معروف شرکت تجارت، با مسئولیت محدود. تاسیس در سال 2013 است، و کارخانه ما در 2014 شهرستان Wuxi تاسیس شده است. تیم ما یک تولید کننده و صادر کننده حرفه ای است که با مواد نیمه هادی ارائه، تولید ناف ویفر نگران است. ما در شانگهای با دسترسی راحت حمل و نقل واقع شده است. همه محصولات ما مطابق با استانداردهای کیفیت بین المللی است و در بسیاری از بازارهای مختلف در سراسر جهان بسیار قدردانی می شود. ما بیش از 30 کارمند داریم، رقم فروش سالیانه که بیش از 150 دلار آمریکا است، و در حال حاضر 60٪ از تولید ما در سراسر جهان صادر می کنند. امکانات ما به خوبی تجهیز شده و کنترل کیفیت عالی در تمام مراحل تولید ما را قادر می سازد تا تضمین رضایت مشتریان را فراهم آوریم.

به عنوان یک نتیجه از محصولات با کیفیت بالا و خدمات برجسته مشتری ما، به دست آوردن شبکه جهانی فروش رسیدن به اگر شما علاقه مند به هر یک از محصولات ما و یا می خواهم در مورد یک سفارش سفارشی، لطفا با ما تماس بگیرید. ما به دنبال ایجاد روابط تجاری موفق با مشتریان جدید در سراسر جهان در آینده نزدیک هستیم.

سرویس

علاوه بر تولید لنزهای نوری و نیمه واحدهای به دنبال طراحی مشتری، ما همچنین می توانیم خدمات طراحی و ساخت نوری را ارائه دهیم.

و خدمات پس از فروش ما قابل توجه است، شما احساس راحتی در اینجا وجود دارد؛)

تیم ما

کارخانه کریستال Wuxi ما دارای ظرفیت تولید قوی است، ما دارای خط تولید بالا در داخل کشور و کارگران عالی است که عمدتا محققان و تکنسین های شرکت ویفر نیمه هادی معروف چین هستند. آنها با تجربه و خلاقیت برای تولید و طراحی طیف وسیعی از لنزهای نوری و وفل تولید می کنند روش.