خط تولید

کارخانه خود ما کارخانه wuxi خوب کریستال نگران تولید وفل مواد نیمه هادی و لنز نوری است. محصولات اصلی تولید مقیاس بزرگ 2 اینچ، 3 اینچ، 4 اینچ، 5 اینچ و 6 اینچ از وفیلهای تک کریستالی جلا، ویفر کوارتز، ویفر های سفالی، ویفر سی سی، GaAs و طیف وسیعی از اپتیک های سفارشی و اجزای دقیق نوری .

با گسترش شبکه بین المللی ما می توانیم هر نیاز مشتری را برآورده کنیم و به نیازهای دقیق شما قبل و بعد از تحویل پاسخ دهیم. تعهد ما این است که به طور مداوم شما را با محصولات با کیفیت بالا و خدمات طراحی شده به مشخصات دقیق خود را تحویل در زمان با قیمت رقابتی است.

ما خوشحال هستیم که پروژه هایی از هر اندازه - از یک بار سفارشات تحقیقاتی تا تولید مقیاس بزرگ را با برنامه های تحویل تماس بگنجانیم.

تیم ما تقریبا 40 نفر است و کارخانه ما تقریبا 1500m2 است، دستگاه برش کوره، کوره های خنک کننده، دستگاه های سنگ زنی سطح، دستگاه جهت گیری، دستگاه حکاکی و تراشکاری CNC، ماشین آلات 9B و 13B پودر و جلا، تجهیزات تمیز کردن آب، دور سنج و غیره

ما خوشحال هستیم که پروژه هایی از هر اندازه - از یک بار سفارشات تحقیقاتی تا تولید مقیاس بزرگ را با برنامه های تحویل تماس بگنجانیم.

هدف ما ایجاد یک رابطه پایدار با شما است. افتخار بزرگی برای دوستان شما خواهد بود.

با تشکر از شما برای شرکت ما.

OEM / ODM

 

ما محصولات اصلی سفارشی را می پذیریم:
بستر یاقوت کبود ضخامت سفارشی ، لنز یاقوت کبود با شکل سفارشی ،
لایه ها و بسترهای پنجره نوری یاقوت کبود با سوراخ ، گام ؛سنگهای قیمتی ورق مربع و قطعات مستطیلی
عدسی یاقوت کبود ، منشور یاقوت کبود ، توپ آبی / یاقوت ، میله یاقوت کبود ، میله لیزر یاقوت کبود ؛
اجزای سنگهای قیمتی سوراخ دار ، سنگهای قیمتی اندازه گیری نازل و درزها ، یاطاقان ، مونتاژ سوپاپ و اجزای شکل گرفته و سایر محصولات.

 

SHANGHAI FAMOUS TRADE CO.,LTD خط تولید کارخانه 0SHANGHAI FAMOUS TRADE CO.,LTD خط تولید کارخانه 1  

 SHANGHAI FAMOUS TRADE CO.,LTD خط تولید کارخانه 2                                                                     

 

 

با توجه به سختی بالا و ویژگی های پردازش دشوار یاقوت کبود ، ما چندین تجهیزات تکمیل برای تولید دشوار محصول یاقوت کبود ، به ویژه برای مشت زدن قطعات داریم.

 

تحقیق و توسعه
ما در حال حاضر چندین اختراع ثبت شده برای پردازش سنگین یاقوت کبود داریم.
تامین کننده شیشه ای یاقوت کبود ما دارای گواهینامه کیفیت است؛
آن را کیفیت جلا ما ~~ ~ را ضمانت می کند